Puff Daddy skandalında ünlü bir isim… 50 Cent, sevgilisini yerden yere vurdu

Geçtiğimiz aylarda eski kız arkadaşı Cassie’nin cinsel taciz ve fiziksel şiddet ile suçlamasının ardından bir süredir tüm gözler Puff Daddy’nin üstündeydi.

Puff Daddy, P. Diddy, Puffy isimleriyle bilinen ünlü rapçi Sean John Combs, Cassie ile kısa sürede anlaşma sağlayıp skandalın önüne geçmeye çalışsa da hakkında birbiri ardına suçlamalar geldi. Son olarak da bu hafta ünlü rapçinin evlerine ABD İç Güvenlik Bakanlığı yetkililerinin gerçekleştirdiği baskın tüm dünya basınında yankı uyandırdı.

Ünlü rapçi hakkında reşit olmayan genç kızları taciz etmek, tecavüz, zorla uyuşturucu vermek, eski sevgililerine uyuşturucu taşıtmak ve silahlı saldırı gibi kan donduran iddialar ortaya atılırken; skandala ünlü bir isim daha karıştı.

50 CENT’İN ESKİ SEVGİLİSİ DE İŞİN İÇİNDE

Diddy’nin davasında, gerçek adı Curtis James Jackson III olan 50 Cent’in eski kız arkadaşı Daphne Joy da seks işçisi olarak anılıyor.

Şubat ayında Rodney “Lil Rod” Jones tarafından açılan davada, Daphne Joy’un hizmetlerini Combs’a sattığı iddia edilen seks işçisi olduğu belirtiliyor. Joy ve 50 Cent’in 2011 ve 2012 yılları arasında ilişkileri vardı. Joy ve 50 Cent’in 11 yaşında bir oğulları var. Çift, Joy’un rapçiyi tacizci olmakla suçlamasının ardından ayrılmış ve 50 Cent bu iddiaları reddetmişti.

50 Cent sosyal medyada Diddy ile Joy’un bir fotoğrafını paylaşarak, “Senin seks işçisi olduğunu bilmiyordum, seni küçük seks işçisi” diye yazdı.

İddiaların ardından 50 Cent’in, Joy ile paylaştığı oğlunun velayetini almak için girişimlerde bulunduğu söyleniyor. Ayrıca Puff Diddy hakkında çıkan taciz iddialarından sonra 50 Cent’in sosyal medya hesabından yaptığı iğneleyici paylaşımlar da dikkat çekiyor.

AYLIK ÖDEME YAPMIŞ

Tüm bu iddialar ise Rodney “Lil Rod” Jones’un açtığı dava ile ortaya atıldı. Jones, Diddy’nin kendisini fahişelerle seks yapmaya zorladığını ve Diddy’nin ortaklarından biri olan Brenden Paul’un silah kaçakçılığı yaptığını ve seks işçilerine ödeme yapılmasını sağladığını iddia ediyor.

Diddy’nin çalıştırdığı seks işçilerinin çoğuna nakit ödeme yapılıyordu, ancak davadaki bir paragrafta Joy da dahil olmak üzere seks işçilerinin dördüne hizmetleri karşılığında aylık ücret verildiği belirtiliyor.

Yung Miami, Jade ve Daphne Joy, Combs’un seks işçisi olarak çalışmaları için banka havalesi yoluyla aylık ücret ödediği kadınlar olarak sıralanıyor.

İDDİALARI ISRARLA REDDEDİYOR

Diddy şimdiye kadar kendisine yöneltilen tüm iddiaları reddetti ve şimdiye kadar herhangi bir suçla itham edilmedi, polis tarafından gözaltına alınmadı.

Diddy’nin avukatı Shawn Holley, “Lil Rod, 30 milyon dolarlık dava açan bir yalancıdan başka bir şey değil. Tamamen kurgu olan ve gerçekleşmemiş olaylar hakkında pervasızca konuşuyor. Tüm bunlar, manşetlere çıkmak için yapılan bir girişimden başka bir şey değil” diyerek konu hakkında açıklama yaptı.

Ayrıca Diddy’nin hukuk ekibinin, Jones’un iddialarının tamamen yalan olduğuna dair ezici, tartışılmaz kanıtlara sahip olduğunu söyledi:

“Bu tuhaf iddiaları mahkemede ele alacağız ve bunları yapanlara karşı gerekli tüm önlemleri alacağız.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x